Biuro Firmy DOMAR S.C.

Historia

Nasza firma powstała już w 1989 roku. Wiele lat w branży wykończeniowej pozwoliło nam nabrać doświadczenia, które pozwala dobrać odpowiednie produkty dla każdego klienta. Mamy specjalistów od antywłamaniowości, drzwi wewnętrznych, okien, bram i rolet. Na początku obsługiwaliśmy tylko obszar Warszawy i okolic, sprzedając drzwi antywłamaniowe z montażem, dzisiaj oprócz Warszawy mamy swoje przedstawicielstwo w Trójmieście, a ponadto prowadzimy sprzedaż wysyłkową w Polsce i w szególnych przypadkach na terenie całej Europy. Z upływem czasu znaleźliśmy dla siebie nowoczesne miejsce, które urządziliśmy na biuro obsługi klienta z wystawą drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, okuć, żaluzji i listw wykończeniowych.

Nasz zespół

Paweł Zagalski

Piotr Wojciechowski

Łukasz Kobieluch

Obszar usługowy

Sklep internetowy

Sklep internetowy firmy DOMAR Drzwi i Okna powstał z myślą o klientach, którzy cenią sobie wygodę i prywatność. W ofercie sklepu jest ponad tysiąc produktów, takich jak drzwi antywłamaniowe, wzmocnione, międzypokojowe, łazienkowe, okucia do drzwi i okien, listwy przypodłogowe, sufitowe, ścienne, wycieraczki, wieszaki, itp. Oferujemy wysyłkę tylko kurierem przez co realizacja zleceń jest błyskawiczna.

Strona internetowa

Strona internetowa drzwi-domar.pl to nowoczesna i czytelna wizytówka, która powstała aby przybliżyć naszą ofertę klientom, a ponadto ułatwić im kontakt.

Design strony

Strona firmy DOMAR S.C. Drzwi i Okna

Wygląd strony został zaprojektowany według najnowszych światowych trendów i standardów. Dzięki temu treść jest czytelna i przejrzysta.

Wykorzystane elementy

Przy programowaniu strony zostały wykorzystane następujące elementy: